Jakie płytki sprawdzą się na podłogach i ścianach

Wiele osób remontując mieszkanie czy budując nowy dom przykłada dużą uwagę do wyboru wykończenia ścian i podłóg w przedpokoju, kuchni czy łazience.

Wysokiej jakości płytki są odpowiednim rozwiązaniem w miejscach, gdzie może panować duża wilgoć, i inne materiały, takie jak deski drewniane, panele podłogowe i tylko farba na ścianach nie są wskazane. W sprzedaży znajdziemy obecnie szeroki wybór płytek do położenia na ścianach lub podłogach, w różnych kolorach, formatach, fakturach i wykonane z różnorodnych materiałów, aby pasowały do naszych potrzeb i stylu, w jakim urządzone jest wnętrze.

Jakie płytki sprawdzą się na podłogach i ścianach

Płytki Night Queen My Way są odpowiednie do kuchni czy łazienki

Jeśli chcesz wprowadzić do pomieszczenia śródziemnomorski klimat, płytki z terakoty są idealnym sposobem na osiągnięcie tego efektu. Oferują ziemiste odcienie pomarańczy, brązów i czerwieni, dzięki czemu pomieszczenie czy taras staje się ciekawym wizualnie miejscem. Są również ciepłe, wygodne oraz niezwykle łatwe w konserwacji. Ponieważ jest to rodzaj ceramiki, terakota musi być dobrze uszczelniona, aby nadawała się do łazienek, kuchni czy do zastosowania na zewnątrz, ponieważ wchłania wodę w swoim naturalnym stanie.

Wiele osób decyduje się w ostatnim czasie na płytki szklane. Szkło to jeden z najbardziej wszechstronnych materiałów do wykorzystania jako płytki, dzięki któremu łatwo można nadać pomieszczeniu ciekawy wystrój. Płytki szklane dostępne w szerokiej gamie kolorów i odcieni, od odważnych po subtelne, szklane płytki wyjątkowo dobrze odbijają światło, tworząc jasny i przestronny wygląd. Szkło jest również bardzo praktycznym materiałem do produkcji płytek łazienkowych czy kuchennych, ponieważ jest naturalnie wodoodporne, nie wymaga konserwacji i nie plami. Znajdziemy również ciekawe dekory z płytek szklanych, które z pewnością ożywią każde pomieszczenie urządzone w neutralnych kolorach.

Do kuchni czy łazienki możesz wybrać wysokiej jakości płytki night queen my way. Są one odpowiednie do położenia zarówno na ścianach, jak i podłogach nadając pomieszczeniom elegancki charakter.