Chcesz się zrelaksować podczas masażu?

Myślałeś o zrobieniu masażu komuś wyjątkowemu, ale nie wiesz, jak to zrobić? Chcesz dowiedzieć się więcej o prawidłowych ruchach i dostawach? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! Ten artykuł zawiera kilka wskazówek i wskazówek, które pomogą Ci wykonać wspaniały masaż.Jeśli jesteś sportowcem lub nadmiernie trenujesz, regularne masaże są dobrym pomysłem.

Masaże mogą rozluźnić mięśnie przed grą lub ćwiczeniami, aby zapobiec kontuzjom. Może również pomóc po intensywnych ćwiczeniach, aby pomóc wyleczyć mięśnie i zapobiec ich sztywnieniu lub bolesności.Jedną z najważniejszych rzeczy do rozważenia podczas masażu jest upewnienie się, że środowisko jest na odpowiednim poziomie. Staraj się, aby rzeczy były wygodne i używaj ręczników, aby zmiękczyć obszar, na którym masowana osoba będzie leżała.Próbując znaleźć dobrego masażystę, powinieneś patrzeć tylko na tych, którzy mają licencję. Znajdziesz wykwalifikowaną osobę z przeszkoleniem, która spełni Twoje potrzeby, jeśli będziesz trzymać się licencjonowanych masażystów. Praca z jedną z tych osób oznacza, że ​​powinny one mieć większą wiedzę niż osoba bez licencji.Zawsze bądź na czas na masaże. Jeśli musisz się spieszyć, aby dostać się na wizytę na masaż, poczujesz się pospieszny. Pośpiech na masaż sprawi, że poczujesz się spięty. Najlepiej przybyć w zrelaksowanym nastroju.Wykonywanie wspaniałego masażu polega na tym, aby poczuć partnera. Najlepsi masażyści powiedzą Ci, że musisz pozwolić swoim rękom czytać ciało. Podążaj za krzywymi ciała i zmniejsz nacisk, gdy przechodzisz przez obszary kostne. Zmodyfikuj kształt dłoni, aby dopasować się do kształtów ciała.Złagodzić bóle stóp! Twoje stopy są pod presją przez cały dzień i często są ignorowane podczas masażu leczniczego. Masuj palce stóp, delikatnie rozciągając je, aż poczują się zrelaksowane. Użyj kciuków, aby naciskać na podeszwę stopy, powoli przesuwając się od palców do pięty. Chcesz się zrelaksować podczas masażu?

W przypadku szczególnie obolałych stóp możesz zwiększyć nacisk, ugniatając podeszwę knykciami.

Na koniec potraktuj zmęczone stopy bogatym kremem nawilżającym.Po każdym posiłku należy wykonać masaż brzucha. Używając jednej lub obu dłoni, zacznij pocierać okolice brzucha okrężnymi ruchami zgodnymi z ruchem wskazówek zegara. Ruch zgodny z ruchem wskazówek zegara to ten sam kierunek, w którym pokarm naturalnie trawi w jelitach. Może to pomóc w trawieniu i zapobiegać dolegliwościom gazowym i jelitowym.Masaże shiatsu przypominają akupunkturę, w której zamiast igieł stosuje się palce. Ta forma masażu skupia się na punktach nacisku i wywieraniu na nie odpowiedniej siły. Masaże shiatsu mają na celu zwiększenie poziomu energii i poprawę ogólnego stanu zdrowia.Stopy to często pomijany obszar, który należy masować. W stopach znajduje się wiele punktów nacisku, które mogą rozluźnić całe ciało i zapewnić całemu ciału dobre samopoczucie. Skoncentruj się na jednej nodze na raz i używaj tyle nacisku, na ile pozwoli twój partner.Jeśli chcesz masażu, który równoważy Twoją energię podczas pozostawania w ruchu, zamiast leżeć na stole, wypróbuj masaż tajski. Twój terapeuta będzie Cię poruszał po całym miejscu, wykonując pozycje podobne do jogi. To naprawdę dodaje Ci energii i zmniejsza stres, jednocześnie zwiększając zakres ruchu.Zgodnie z obietnicą na początku, teraz nauczyłeś się kilku wspaniałych sposobów wykonywania masażu. Włącz te sztuczki do swojego następnego masażu. Osoba, która go otrzyma, będzie zadowolona z tego, jak skuteczne stały się Twoje masaże. Następnie możesz podzielić się nowo odkrytymi umiejętnościami z innymi członkami rodziny.