Projektowanie stron internetowych przy napiętym budżecie

Niezależnie od tego, ile stron zaprojektowałeś, jak wygląda Twoja strona po zakończeniu, jest ważnym elementem, być może najważniejszym.

Jeśli chcesz, aby odwiedzający mogli cieszyć się Twoją witryną i odwiedzać ją w kółko, musisz stworzyć witrynę, która jest atrakcyjna, łatwa w użyciu i pełna przydatnych informacji. Przeczytaj wskazówki zawarte w tym artykule, które pomogą Ci stworzyć skuteczną i atrakcyjną stronę internetową.Unikaj bezużytecznych skryptów. Skrypty, takie jak liczniki i skrypty daty/godziny, tak naprawdę nie służą żadnemu celowi, a ponieważ wszystkie są JavaScriptem, mogą dodać kilka kilobajtów do rozmiaru pliku strony. Pozbycie się tych elementów zwalnia również miejsce na stronie głównej. Zastąp te bezużyteczne skrypty przydatną treścią, dzięki której użytkownicy będą wracać.Unikaj prób dodawania każdego nowego gadżetu do swojej witryny. Może być kuszące, aby Twoja witryna wyglądała na awangardową, dodając każdą nową opcję projektowania stron internetowych, ale może to spowodować wyłączenie ludzi. Simple generalnie wykona pracę nawet lepiej niż krzykliwy układ.Umieść link do strony głównej na każdej stronie swojej witryny. Jednym z najlepszych sposobów, aby to zrobić, jest stworzenie graficznego tytułu strony, który można umieścić na wszystkich stronach. Internauci są przyzwyczajeni do klikania grafiki, aby wrócić do domu, więc poruszanie się po witrynie nie będzie wymagało nauki.Chociaż często można zobaczyć www. na początku adresu URL witryny, powinieneś spróbować upewnić się, że możesz uzyskać dostęp do swojej witryny, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się ją uwzględnić, czy nie. Ułatwi to każdemu dostęp, niezależnie od tego, jak to wpiszą.W witrynie powinno znajdować się pole wyszukiwania, które umożliwia odwiedzającym wyszukiwanie informacji w witrynie. Jeśli odwiedzający szukają czegoś konkretnego, powinni mieć możliwość skorzystania z pola wyszukiwania. Projektowanie stron internetowych przy napiętym budżecie

Jeśli nie jest dostępny, prawdopodobnie przeniesie się do witryny, którą można przeszukiwać.

Umieść pole wyszukiwania w prawym górnym rogu strony, ponieważ jest to miejsce, w którym większość ludzi go szuka.Daj odwiedzającym możliwość przeszukiwania Twojej witryny, aby łatwiej mogli znaleźć to, czego szukają. Jeśli ktoś nie może od razu znaleźć tego, czego szuka, jego następną myślą będzie szukanie pola wyszukiwania. Umieść to w oczywistym miejscu i dołącz przycisk wyszukiwania.Unikaj używania wyskakujących reklam. Jedną z najgorszych rzeczy, z którymi musi sobie radzić użytkownik, jest wyświetlanie jednego wyskakującego okienka po drugim podczas odwiedzania witryny. To często powoduje, że ludzie opuszczają witrynę, co oznacza, że ​​nigdy nie poświęcają czasu na zapoznanie się z Twoim produktem. Okazuj uznanie i szacunek swoim klientom, unikając denerwujących wyskakujących okienek. Jeśli wyskakujące okienka pojawiają się z powodu Twojego gospodarza, to teraz jest czas, aby rozpocząć zakupy w celu wymiany.Badanie słów kluczowych jest ważne. Podczas gdy głównym celem powinno być zawsze dostarczanie klientowi odpowiednich i aktualnych informacji, najpierw musisz popracować nad zdobyciem bazy klientów. Właściwe słowa kluczowe sprawią, że odwiedzający będą chcieli zostać dłużej.Istnieje bezpłatne oprogramowanie, które może pomóc w skonfigurowaniu witryny. Dostępne jest również kosztowne oprogramowanie, ale możesz uzyskać dobre wyniki za pomocą bezpłatnych narzędzi, ponieważ jesteś głównym czynnikiem sukcesu Twojej witryny. Znalezienie dobrego wolnego oprogramowania wymaga jednak nieco więcej pracy.Twórz trwałe relacje z odwiedzającymi Twoją witrynę, stosując techniki, które tutaj znajdziesz. Jeśli uda Ci się to osiągnąć, będziesz cieszyć się wyższym wskaźnikiem sukcesu i lepszą sprzedażą.