Rośliny, które będą trzymać robaki z dala od Twojego podwórka

Jak zmienić podwórko, aby było bardziej ekscytujące? Chcesz mieć podwórko, które zrobi wrażenie na Twoich przyjaciołach, rodzinie i sąsiadach? Możesz mieć podwórko, z którego możesz być dumny.

Postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w tym artykule, aby rozpocząć projekty, które poprawią Twoje podwórko i życie.Rozważ system nawadniania, który kapie zamiast spływać do twoich roślin. Ten rodzaj nawadniania jest bardzo łatwy do wprowadzenia i pozwala na moderowanie przepływu wody do roślin w celu nawadniania ciągłego lub z przerwami. Systemy nawadniające w rzeczywistości zużywają mniej wody, ponieważ wykorzystują powolne kroplówki, a nie duże strumienie wody.Chociaż możesz ulec pokusie, aby pozwolić bluszczowi rosnąć w całym domu, nie pozwól, aby tak się stało, chyba że jesteś gotowy włożyć dużo wysiłku w odpowiednie utrzymanie i opiekę. Bluszcz przyciąga wiele błędów, w tym termity, co może w końcu bardzo Cię kosztować.Dodaj element ruchu do projektu krajobrazu, aby nie był zbyt sztywny i nudny. Od wysokich, kołyszących się traw ozdobnych po jasne kwiaty, które zachęcają do latających kolibrów. Masz wiele opcji, dzięki którym Twoje podwórko będzie żyło. Ruch dodaje wizualnego zainteresowania, zachęcając do spędzania czasu w obszarze, nad którym tak ciężko pracowałeś.Dostajesz to, za co płacisz. Możesz nie uzyskać wysokiej jakości materiałów, których potrzebujesz, jeśli zawsze kupujesz najtańsze wersje materiałów eksploatacyjnych. Jeśli dopiero zaczynasz zajmować się architekturą krajobrazu, sklep, który się w tym specjalizuje, może udzielić Ci przydatnych porad i poprowadzić Cię do stworzenia czegoś znacznie lepszego.Myśl nieszablonowo, aby zaoszczędzić pieniądze, nie rezygnując z jakości. Na przykład place budowy i rozbiórki są dobrym miejscem do znajdowania cegieł, a czasem także ściółki. Centra botaniczne i inne miejsca również oferują czasami sprzedaż roślin. Jeśli planujesz, dostępnych jest wiele innych opcji.Chociaż posiadanie kuchni na świeżym powietrzu może dodać wartość do Twojego domu i zwiększyć jej wartość otwierającą oczy, powinieneś unikać jej instalowania, jeśli mieszkasz w klimacie, który przez większość czasu nie jest ciepły. Dzieje się tak dlatego, że będziesz mógł korzystać z kuchni tylko wtedy, gdy na zewnątrz jest ciepło, więc będzie to strata pieniędzy.Zaplanuj przed rozpoczęciem zakupów. Rośliny, które będą trzymać robaki z dala od Twojego podwórka

Ważne jest, aby wiedzieć, w co się pakujesz.

Zanim wybierzesz się na zakupy, zrób plan dla siebie. Określ dokładnie, co robisz, jakie będą koszty i jaki będzie poziom umiejętności. Nierozsądnie byłoby zacząć po prostu zajmować się kształtowaniem krajobrazu bez jakiegoś planu. Możesz łatwo stracić dużo czasu i pieniędzy.Kiedy wybierasz drzewa, które chcesz dodać do swojego projektu krajobrazu, pamiętaj, jak duże będą ostatecznie rosły. Dwumetrowe drzewo cedrowe może z łatwością urosnąć do 20 stóp w ciągu kilku krótkich lat. Poszukaj informacji w Internecie lub poproś szkółkę o pomysły na drzewa, które urosną do mniej więcej takiej wielkości, jaką chcesz mieć.Ważne jest, aby wiedzieć, jakie elementy projektowania krajobrazu są dla Ciebie „must have”, a bez których możesz żyć. Pomijanie przedmiotów, które uważasz za niezbędne, może prowadzić do wyników tak nieatrakcyjnych, że nie możesz z nimi żyć, co powoduje, że wydajesz dodatkowe pieniądze, aby naprawić swój błąd.Jest to elementarz krajobrazu, który może przynieść korzyści każdemu, kto go przeczyta. Istnieje wiele aspektów krajobrazu Twojego podwórka. Być może będziesz musiał usunąć materiał przed rozpoczęciem sadzenia. Możesz skończyć na budowaniu funkcji trawnika. Niezależnie od Twojego projektu, wskazówki, których nauczyłeś się w tym artykule, przygotowały Cię do sukcesu w tworzeniu krajobrazu.